جارو برقی بدون پاکت سری VB-8720 Robosense

موجود نیست
برند:

مشخصات کلیدی

  • سیستم اتوماتیک تعقیب کاربر
  • سیستم کمپرسور ( فشرده سازی زباله)
  • قدرت مکش پایدار
  • فیلتر هپا ۱۳ + کربن اکتیو
  • تخلیه آسان و بهداشتی مخزن
  • نسل جدید جاروبرقی Follow Me

توضیحات

RoboSense

دیگر نیازی نیست که در هنگام جارو کردن آن را به دنبال خود بکشید , جاروبرقی ROBOSENSE ال جی (نسل جدید Follow Me ) با تکنولوژی تعقیب هوشمند کاربر توسط ۴ سنسور فاصله سنج که ۳ سنسور روی بدنه و یک سنسور روی دسته تعبیه شده و همچنین چرخ های مجهز به موتور ,شما را در تمام مسیر همراهی می کند.

RoboSense

کمپرسور (سیستم فشرده سازی زباله)

جاروبرقی های پاکتی معمولی به سرعت پر می شوند , خالی نمودن آن دشوار است و محیط اطراف را آلوده می کنند. تکنولوژی کمپرسور که در جاروبرقی های ال جی به کار رفته است ذرات گردوغبار جمع آوری شده را وارد مخزن مخصوصی کرده و با یک تیغه فشرده ساز منحصر بفرد به تکه های متراکم تبدیل می کند.
در نتیجه شما می توانید عرض چند ثانیه زباله متراکم شده را از داخل مخزن خالی کرده بدون اینکه گرد و غبار و ذرات غیر بهداشتی در فضا منتظر شود.

کمپرسور (سیستم فشرده سازی زباله)
قدرت مکش پایدار

قدرت مکش پایدار

سیستم گردبادی ( CYCLONE ) در جاروبرقی های ال جی ,با بازدهی بالا ذرات گرد و غبار را از هوا جدا می سازد و جارو برقی را قادر به حفظ قدرت مکش برای مدت زمان بیشتری می کند.

تخلیه آسان و بهداشتی مخزن

تخلیه آسان و بهداشتی مخزن

ذرات گرد و غبار و خاکروبه , توسط سیستم فشرده‌ساز زباله‌ی ( کمپرسور ) ال‌جی فشرده می‌شوند , این باعث می‌شود که محفظه‌ی جاروهای کمپرسور ال‌جی, قابلیت ذخیره‌سازی زباله تا ۳ برابر بیشتر از جاروهای رقیب را داشته باشند.
از طرفی خالی کردن این محفظه که دارای قطعات فشرده‌شده‌ی زباله است آسان و بهداشتی تراست و باعث پخش ذرات گرد و غبار در محیط نمی‌شود.

 فیلتر هپا 13 همراه با یک لایه کربن

فیلتر هپا ۱۳ همراه با کربن اکتیو

این فیلتر طی سیستم فیلتراسیون چند مرحله ای خود, ۹۹٫۹۵ از ذرات مضر میکروسکوپی معلق در هوا را که جاروبرقی های معمولی دوباره به هوای خانه باز می گردانند، تصفیه می کند.
این فیلتر فشرده , ذرات با ابعاد بسیار کوچک (۰٫۳ میکرون) و همینطور باکتریها و عوامل آلرژی زا که سلامت افراد خانواده شما را تهدید می کنند را جذب میکند. همچنین وجود فیلتر کربن فعال، باعث از بین رفتن بوی نامطبوع محیط می‌شود و هوای خانه شما را پاک و تمیز نگه می‌دارد.

مشخصات کلی
حداکثر قدرت ۲۰۰۰ وات
گنجایش مخزن ۱٫۲ لیتر
نوع جارو بدون کیسه
فیلتر خروجی HEPA13 + کربن اکتیو
نوع کنترل روی دسته
لوله تلسکوپی آلومینیومی
میزان صدا ۷۷ دسیبل
طول سیم برق (m) ۸
گواهینامه SLG دارد
گواهینامه BAF دارد
وزن ۷٫۲ کیلوگرم

توضیحات تکمیلی

رنگ

مشكي قرمز متاليك

بررسی ها

هیچ بررسی نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نقد می نویسید “جارو برقی بدون پاکت سری VB-8720 Robosense”