شماره حساب

درج محتوای دلخواه متنی

0
علاقه مندی
مقایسه
سبد خرید

گارانتی محصولات :

کلیه کالای های برند جی پلاس دارای گارانتی شرکت گلدیران می باشند. گارانتی موتور و کمپرسور محصولاتی از قبیل لباسشویی ، یخچال ، ظرفشویی ، کولر گازی و .. 5 سال از تاریخ نصب بوده و گارانتی سایر قطعات 2 سال از لحظه نصب می باشد. در صورت وجود هر گونه ایراد در محصول در طول مدت گارانتی مشتری می تواند با تماس با شرکت خدمات پس از فروش همان محصول نسبت به پیگیری رفع نقص از شرکت خدمات پس از فروش اقدام نماید.

ارسال کالا :

ارسال کالا در استان تهران و البرز توسط وانت یا موتور فروشگاه انجام می پذیرد و در سایر استان ها توسط تیپاکس - پست و باربری انجام می پذیرد.

نصب محصولات :

برای نصب محصولات مشتری می بایست پس از تحویل گرفتن کالا و قبل از باز نمودن پلمپ کالا با شماره تلفن درج شده روی کارتن محصول تماس گرفته و جهت نصب از طریق خدمات پس از فروش اقدام نماید.

برگشت کالا :

کالای فروخته شده در صورت وجود ایراد ظاهری در لوازم خانگی و در صورت معیوب بودن کارتن محصولات صوتی و تصویری از طریق فروشگاه عودت می گردد. لذا خریدار محترم می بایست هنگام تحویل گرفتن کالا از مسئول تحویل فروشگاه کالا را بررسی و در صورت وجود ایراد کالا را مرجوع نماید.همچنین در صورت عدم تطابق محصول با کالای خریداری شده ، مشتری می تواند هنگام تحویل ، محصول را مرجوع و نسبت به تعویض محصول و یا برگشت وجه اقدام نماید ( در این صورت کلیه هزینه های برگشت کالا و ..) به عهده فروشگاه خواهد بود.

برگشت وجه :

در صورت برگشت کالا به فروشگاه طبق قوانین << برگشت کالا >> وجه پرداخت شده توسط مشتری طی 72 ساعت به حساب مشتری عودت خواهد شد.