.

  • جدید
کولر آبی ۲۸۰۰ برفاب مدل BF2

کولر آبی ۲۸۰۰ برفاب مدل BF2

کولر آبی ۲۸۰۰ برفاب مدل BF2 :

جنس بدنه: گالوانیزه

توان موتور: یک هشتم اسب بخار

توان الکتریکی پمپ آب: 45 وات

توان الکتریکی کولر: حداقل 200 – حداکثر 250 وات

میزان هوادهی: 1500 متر مکعب بر ساعت

ابعاد دریچه: 244*252

28,500,000 ریال

در روزهای گرم تابستان کولر ها می‌توانند عامل خنکی و آسایش ما باشند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع متفاوتی از کولر وجود دارد که می‌توانیم با توجه به شرایط و محیطی که داریم تهیه کنیم. کولرهای آبی از قدیمی‌ترین و پرطرفدارترین کولرهای موجود در بازار  هستند و هوای محیط را مطبوع نگه می‌دارند. برفاب از جمله مجموعه‌هایی است که به تولید کولرهای آبی می‌پردازد. کولر آبی 2800 برفاب  مدل BF2 یکی از مدل‌های این شرکت میباشد .

کولر آبی مدل BF2 برفاب با میزان هوادهی 1500 متر مکعب بر ساعت، به عنوان یکی از تجهیزات سرمایشی مطلوب، قابلیت استفاده در خارج پنجره و محیط بیرون از ساختمان را دارد. ظاهر جمع و جور و کوچک این مدل کولر به خوبی سلایق مختلف را تحت تاثیر خود قرار می دهد. برای افرادی که در منزل خود با محدودیت جا و فضا روبرو هستند، کولر آبی BF2 برفاب میتواند یک گزینه کاربردی و راهگشا قلمداد گردد.

برخورداری کولر آبی مدل BF2 از ابعاد کوچک، قابلیت حمل و نقل و جابجایی آن را به راحتی امکان پذیر ساخته است. به همین جهت، امکان استفاده از این مدل کولر آبی برفاب در محیط ها دارای فضای کوچک، مغازه ها و دفاتر کار دارای مساحت کم، میسر می باشد.

 یکی از ویژگی های منحصر به فرد کولر آبی  برفاب مدل  BF2 مجهز شدن به فن آکسیال، میباشد. بر این اساس، برای نصب کولر نیازی  به انجام عملیات کانال کشی نمی باشد. کولر آبی BF2 با گرفتن هوای بیرون به صورت مستقیم و انجام فرآیند خنک سازی، هوای خنک را به فضای داخلی منتقل می سازد.

استفاده از ورق گالوانیزه در ساختار بدنه، مقاومت بالای کولر آبی برفاب در برابر خوردگی، فرسایش و ضربات مختلف را سبب شده است. بهره مندی از تسمه انعطاف پذیر و الکترو موتور کم مصرف، از دیگر مشخصات این محصول می باشد.

ادامه مطلب
5 قلم

مشخصات

جنس
گالوانیزه
وزن
21/5 کیلوگرم
ابعاد (ارتفاع/عمق/عرض) میلی متر
۵۴۰ × ۴۳۰ × ۶۰۰ سانتی‌متر
میزان ورودی آب
۴۴۲۰۰ اینچ
ولتاژ ورودی برق
220
حجم کولر
۲۸۰۰ CFM(فوت مکعب بر دقیقه)
حداکثر قدرت باد دهی
۱۵۰۰ متر مکعب در ساعت

بدون محصول مرتبطی ...

0
0