مشتریان عزیز برای بازدید و خرید حضوری و اخذ هرگونه راهنمایی در خصوص تمامی محصولات جی پلاس می توانید به آدرس اشرفی اصفهانی بالاتر از حکیم مجتمع تجاری هامون واحد ۴۷ مراجعه فرمائید

برای مسیر یابی کلیک کنید

تلفن تماس 02144326400

.

  • جدید
پایه رومیزی مانیتور  پایه مانیتور رومیزی چند مفصلی مدل LD-4

پایه مانیتور رومیزی چند مفصلی مدل LD-4

پایه مانیتور LD-4 با توانایی نصب چهار مانیتور در یک پایه رومیزی به کاربران اجازه می دهد تا تصاویری مختلف و یا یکسان را در کنار یکدیگر ببینند.

از پایه چند مفصلی رومیزی مانیتور مدل LD-4 عمدتا در اتاق های کنترل ، بورس ، استدیوهای صوتی و تصویری و یا اتاق مانیتورینگ و … استفاده می شود.

برای مشاوره و خرید این محصول با ما تماس بگیرید : 02144326400

‎ریال28,000,000

با توجه به توانمندی در تغییر زوایای دید پایه رومیزی چند مفصلی مانیتور مدل LD-4 به کاربران اجازه می دهد مانیتور ال ای دی و یا مانیتور ال سی دی خود را در حالت ها و زوایایی دید مختلفی قرار دهند.

حداکثر ارتفاع قابل تنظیم در پایه رومیزی چند مفصلی مانیتور مدل LD4 این مدل خاص 700mm می باشد و در صورتیکه مانیتور LCD و LED در کنار یکدیگر قرار گیرند و از روبرو به آنها نگاه کنیم فواصل مرکز نصب آنها از یکدیگر 415mm خواهد بود.

کاربر می تواند با توجه به دارا بودن سه محور و دو بازو، امکان کمتر و یا بیشتر نمودن فاصله مراکز نصب را تغییر دهد. کلیه مانیتورها و تلویزیون ها با برندهای سامسونگ، ال جی، ایکس ویژن، سونی و … تا سایز “26 به راحتی بر روی این پایه قابل نصب می باشد مشروط به داشتن استاندارد VESA

- زاویه چرخش بازوهای پایه چند مفصلی مانیتور LD-4S- سایز بازوهای پایه چند مفصلی مانیتور LD-4S

مناسب برای استفاده برای مانیتورهای جدید و سبک ال ای دی

در حال حاضر LD-4 فقط با رنگ مشکی قابل عرضه می باشد.

ادامه مطلب
4 قلم

بدون محصول مرتبطی ...

0
0